Nie ma sygnałów sprzedaży

Sebastian Gawłowski
21-09-2004, 00:00

Wczorajsza sesja na rynku terminowym przyniosła uspokojenie po niedawnych wzrostach. Odpoczynek jest absolutnie zasłużony, bo ostatnio kontrakty uporały się z kilkoma istotnymi oporami. Płytka korekta przebiegała pod dyktando popytu. O sporym optymizmie, panującym wśród graczy, świadczy utrzymująca się wysoka dodatnia baza.

Notowania grudniowej serii kontraktów na WIG20 rozpoczęły się niewielkim spadkiem do 1826 pkt. Początek handlu przyniósł próbę przekroczenia oporu przy 1830 pkt. Jednak podaż na tym poziomie powstrzymała zwyżkę i doprowadziła do zepchnięcia wartości najpopularniejszej serii kontraktów do 1817 pkt. Tutaj futures znalazły wsparcie i zaczęło się odbicie. Nie udało się jednak zajść wyżej niż na 1725 pkt. Grudniowa seria ustabilizowała się w tym przedziale i do końca sesji niewiele było emocji. Kontrakty zakończyły handel na poziomie 1824 pkt.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sebastian Gawłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Nie ma sygnałów sprzedaży