Niemcy zapraszają firmy transportowe

opublikowano: 09-07-2018, 22:00

Ośrodek Enterprise Europe Network zaprasza przed siębiorców do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach Innotrans, które odbędą się we wrześniu w Berlinie.

Ośrodek Enterprise Europe Network zaprasza przed siębiorców do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach Innotrans, które odbędą się we wrześniu w Berlinie.

Wydarzenie pod nazwą InnoTrans Business Days przeznaczone jest dla firm i innych podmiotów działających w branżach: transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów oraz inteligentnych systemów transportowych. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja, określenie profilu działalności oraz rodzaju współpracy, jaką chce nawiązać zainteresowana firma. Spotkania będą prowadzone w języku angielskim. Rejestracja na wydarzenie będzie prowadzona do 16 września.

Firmom z regionu łódzkiego bezpłatną pomoc w przygotowaniu profili oferuje Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi, oficjalny partner spotkań.

Kontakt: + 42 630-36-67 oraz fundacja@frp.lodz.pl.

WAŻNA DATA

18-21.09 W tych dniach w Berlinie odbędą się branżowe spotkania kooperacyjne organizowane podczas targów Innotrans.

WIĘCEJ INFORMACJI:Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie: https://innotrans2018.b2match.io

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia WEdziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu