Nominowany

DI
opublikowano: 04-06-2009, 00:00

nominowany

Jarosław Sroka

członek zarządu Kulczyk Holding

Jarosław Sroka, dotychczas odpowiedzialny za komunikację, marketing i relacje międzynarodowe w Kulczyk Investments, jako członek zarządu od 2 czerwca obejmie również relacje inwestorskie i zarządzanie kadrami.

— Skoncentrowaliśmy się na inwestycjach w branże o kluczowym znaczeniu dla światowej gospodarki. Pociągnęło to za sobą decyzję o wzmocnieniu grupy menedżerskiej przez Jarosława Srokę — mówi Dariusz Mioduski, CEO Kulczyk Investments.

CV Jarosław Sroka pracuje w Kulczyk Investments od 2007 r. Wcześniej był dziennikarzem. Współtwórca i redaktor naczelny "Pulsu Biznesu". W 2001 r. gazeta otrzymała tytuł "Ogólnopolskiego Dziennika Roku". Był również redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek Polska" i "Gazety Prawnej". Jest absolwentem Instytutu Dziennikarstwa UW. Studiował także w szkole liderów biznesu IESE Business School przy Uniwersytecie Navarra w Barcelonie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu