Nowa fabryka HSV we Wrocławiu

MAS
opublikowano: 2008-09-30 00:00

Firma HSV otwiera trzeci zakład produkcyjny w Polsce. Fabryka będzie zlokalizowana we Wrocławiu, dwie poprzednie inwestycje mieszczą się w Łodzi i Pruszkowie. Na Dolnym Śląsku produkowane będą opakowania dla branży RTV i AGD oraz techniczne izolacje styropianowe. Budowa nowoczesnej fabryki trwała ponad półtora roku i kosztowała ponad 20 mln zł. Produkcja ruszy w najbliższych dniach. Według założeń, codziennie fabrykę ma opuszczać 40 tirów z opakowaniami. Zatrudnienie w nowej fabryce znajdzie około 70 osób. Fabryka będzie działać na zasadzie "zero odpadów". Oznacza to, że wszystkie pozostałości produkcyjne i uszkodzone detale dostarczone przez klientów będą ponownie przetwarzane.