Nowa platforma walutowa dla firm

opublikowano: 27-01-2016, 22:00

Currency One, operator kantorów internetowych Walutomat i InternetowyKantor.pl, wprowadził na polski rynek platformę Valuto.

Oferuje ona wymianę walut oraz natychmiastowe przelewy krajowe i międzynarodowe dla małych i średnich przedsiębiorców. Użytkownicy Valuto mogą korzystać z darmowych przelewów, które do odbiorcy trafią w ciągu jednej sekundy. Przelew będzie płatny, jeżeli pieniądze zostaną przesłane do kontrahentów albo osób niezarejestrowanych w Valuto. W obu przypadkach klient zapłaci prowizję za przewalutowanie. Serwis jest kontem prowadzonym obecnie w 9 walutach. Można się do niego zarejestrować z 32 krajów europejskich, w tym m.in. Polski, Holandii, Francji, Hiszpanii, Rumunii i całej Skandynawii. Niedługo mogą dołączyć kolejne. Transfer pieniędzy jest jednak także możliwy do innych krajów. Valuto umożliwia wymianę i transfery pieniędzy w EUR, GBP, USD oraz lokalnych walutach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu