Nowe europejskie programy

opublikowano: 22-07-2014, 00:00

Europa Środkowa, Region Morza Bałtyckiego, INTERREG EUROPA będą omawiane 8 października

Europa Środkowa, Region Morza Bałtyckiego, INTERREG EUROPA — to nazwy programów transnarodowych, o których będzie mowa podczas spotkania informacyjnego organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Wydarzenie odbędzie się 8 października w siedzibie resortu. Chodzi o instrumenty planowane w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-20. Ich tematyka obejmuje m.in. zagadnienia innowacyjności, MSP, transportu, dziedzictwa kulturowego i gospodarki niskoemisyjnej.

Celem spotkania jest zaprezentowanie oferty ww. programów i przygotowanie potencjalnych beneficjentów do aktywnego udziału w spotkaniach międzynarodowych. Uczestnicy poznają też polskie instytucje odpowiedzialne za pomoc dla firm i rozliczanie wydatków.

Pierwsze nabory są planowane na początek 2015 r. Rejestracja na spotkanie będzie otwarta od połowy sierpnia pod adresem: www.europasrodkowa.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu