Nowe granty dla firm z Wielkopolski

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 15-05-2018, 22:00

29 maja w Poznaniu odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców pod hasłem „Nowe rodzaje wsparcia na rozwój firm”.

29 maja w Poznaniu odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców pod hasłem „Nowe rodzaje wsparcia na rozwój firm”. Organizatorem wydarzenia jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu. Podczas spotkania eksperci omówią nowe konkursy dotacyjne w programach Inteligentny Rozwój (POIR) i Wiedza Edukacja Rozwój. To już pewne, że od 3 lipca firmy MSP, które stawiają na nowe wzory produktów i usług, będą mogły powalczyć o granty na ten cel z podziałania 2.3.5 POIR („Design dla przedsiębiorców”).

Nowe nabory przewiduje również Regionalny Program Operacyjny Województwa Wielkopolskiego. Chodzi o dwa konkursy: „Wsparcie inkubacji przedsiębiorstw” (poddziałanie 1.3.1) i „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu”(poddziałanie 1.5.2). Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (Al. Niepodległości 34).

Więcej informacji: www.poir.gov.pl/strony/ wiadomosci/#/domyslne=1.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Nowe granty dla firm z Wielkopolski