Nowe połączenie z Warszawy do Mediolanu

MWA
opublikowano: 21-01-2010, 09:21

28 marca Lufthansa Italia otworzy bezpośrednie połączenie z Warszawy do portu przesiadkowego Mediolan Malpensa.

Przewoźnik będzie obsługiwał tę trasę dwa razy dziennie — rano i wieczorem. Pasażerowie będą mogli spędzić cały dzień w Mediolanie, lub skorzystać z połączeń z portu lotniczego Mediolan Malpensa.

— Cieszymy się, że po raz pierwszy możemy zaproponować bezpośrednie połączenie z Polski do portu lotniczego poza granicami Niemiec czy Szwajcarii. Umożliwimy klientom bezpośrednie przeloty do włoskiej stolicy mody i biznesu, które uzupełnią dotychczasową siatkę 226 połączeń tygodniowo do Niemiec i Szwajcarii — mówi Maria Kowalewska, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce.

28 marca przewoźnik otworzy nowe połączenia z Mediolanu nie tylko do Warszawy. Samoloty Lufthansa Italia polecą

z tego miasta także do Sztokholmu, jak również do Palermo i Olbii we Włoszech. Ponadto linie rozszerzą ofertę rejsów z Mediolanu do Neapolu i Budapesztu. Przewoźnik będzie wówczas wykonywał 19 lotów tygodniowo do Neapolu i 12 do Budapesztu.

Uruchomienie trasy z Warszawy jest elementem strategii rozwoju Lufthansa Italia w Europie.
Uruchomienie trasy z Warszawy jest elementem strategii rozwoju Lufthansa Italia w Europie.
None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MWA

Polecane