Nowoczesna technologia w biznesie

ANB
opublikowano: 04-05-2012, 00:00

WYDARZENIE

Technologie satelitarne i nowa perspektywa rozwojowa dla innowacyjnych MSP i samorządów terytorialnych w kontekście przystąpienia Polski do Europejskiej Agencji Kosmicznej — to główny temat seminarium dla przedsiębiorców organizowanegoprzez Europejską Unię Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Klasy Średniej Unicorn.

Spotkanie odbędzie się 7 maja w Warszawie. Zdaniem organizatorów, wykorzystanie najnowszych technologii satelitarnych w przedsiębiorstwachmoże usprawnić ich funkcjonowanie i zwiększyć zyski, zwłaszcza w sektorach transportu, handlu detalicznego, budownictwa, rolnictwa czy przemysłu.

Zastosowanie satelitarnych aplikacji przez lokalne MSP w poprawie jakości oferowanych produktów czy usług pozwala też na poszerzenie rynków zbytu. Jednak największą barierą dla małych firm jest brak wiedzy o konkretnych rozwiązaniach i możliwościach ich praktycznego zastosowania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane