Nowości w DSV

MWA
opublikowano: 08-11-2010, 13:49

Grupa DSV wznowiła morsko-lotnicze przewozy kombinowane z Dalekiego Wschodu do Polski.

Usługa sea — air skraca czas dostawy towarów na tej trasie o około dwa tygodnie. Jednocześnie pozwala utrzymać koszty na stosunkowo niskim poziomie. Najdogodniejszym węzłem przeładunkowym jest Dubaj, skąd ładunki trafiają najczęściej do Frankfurtu — największego portu lotniczego w Europie. Tam na życzenie klienta odbywa się unijna odprawa celna, po czym przesyłki trafiają do wskazanych przez nadawcę miejsc.

Drugą nowością w Grupie jest usługa e-drobnica. Pozwala utrzymać niskie koszty przesyłek drobnicowych dzięki zamawianiu ich przez internet. Po złożeniu zamówienia klient drukuje etykietę z wszelkimi danymi o przesyłce, a pracownicy DSV odbierają ją z dowolnego miejsca. Przewozy liniowe w ramach tej usługi trafiają do wszystkich krajów Europy, gdzie są obsługiwane przez lokalne oddziały DSV.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MWA

Polecane