O dotacjach na targach Agrotech

DI
opublikowano: 16-03-2012, 00:00

DOPŁATY

Na konta bankowe ponad 1,2 mln rolników do pierwszych dni marca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wpłaciła już blisko 12,2 mld zł w ramach realizacji dopłat bezpośrednich za 2011 r. Wszystkiego o unijnych pieniądzach dowie się ponad 50 tys. rolników, których spodziewają się organizatorzy targów techniki rolniczej Agrotech, które dziś rozpoczynają się w Targach Kielce.

— Na targach specjaliści z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencji Rynku Rolnego, Agencji Nieruchomości Rolnych, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiadać będą na wszystkie nurtujące obecnie rolników pytania. Także te doty- czące np. systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt lub, co bardzo ważne, jak pozyskiwać jeszcze pieniądze na inwestycje z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-13 — mówi prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu