O funduszach dla przedsiębiorstw

Monika Niewinowska
13-06-2005, 00:00

Już w czwartek w Warszawie odbędzie się poświęcone funduszom unijnym seminarium, nad którym patronat sprawuje „Puls Biznesu”.

„Polska i fundusze europejskie: rzeczywiste możliwości dla przedsiębiorstw” — to temat przewodni seminarium organizowanego przez Misję Ekonomiczną przy Ambasadzie Francji oraz Francuską Izbę Przemysłowo-Handlową w Polsce. Celem spotkania jest przekazanie kompletnych, jasnych i praktycznych informacji nt. dostępnych w Polsce europejskich instrumentów wspierających rozwój przedsiębiorstw.

Zaproszeni eksperci przybliżą m.in. warunki wdrażania funduszy europejskich w Polsce oraz dostępne rodzaje instrumentów wsparcia przeznaczonych dla przedsiębiorstw. Wskażą też obszary objęte programami wsparcia oraz metodologię przygotowania projektów i wniosków o dofinansowanie z unijnej kasy. Ponadto o swoich doświadczeniach uczestnikom seminarium opowiedzą pierwsi beneficjenci funduszy europejskich dostępnych w Polsce.

Seminarium poprowadzi Monika Niewinowska, autorka publikowanej w „Pulsie Biznesu” w każdy poniedziałek sekcji „Pieniądze z Unii”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Monika Niewinowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Fundusze unijne / O funduszach dla przedsiębiorstw