O Polsce Wschodniej w Kielcach

MBE
opublikowano: 02-05-2012, 00:00

Przedsiębiorcy i samorządowcy będą zastanawiać się, jak wykorzystać potencjał Polski Wschodniej.

24 i 25 maja w Kielcach odbędzie się Forum Polski Wschodniej — „Eastern Poland Business Forum”. Na wydarzenie zaprasza Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Organizowane jest w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej.

Uczestnictwo można zgłaszać do 9 maja. Spotkanie ma wytworzyć pozytywny klimat gospodarczy Polski Wschodniej poprzez odwołanie się do specyfiki i atutów makroregionu. To już druga jego edycja.

Tym razem będzie dotyczyć problematyki wykorzystania potencjału intelektualnego regionu, potencjału innowacyjnego uczelni oraz transferu know-how z zagranicy.

Uczestnicy poznają możliwości inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski Wschodniej, a także sposoby, w jakie wspierany jest rozwój lokalnej przedsiębiorczości i eksport.

Najważniejszą częścią forum będzie konferencja, którą uzupełni cykl warsztatów adresowanych do przedsiębiorców oraz przedstawicieli samorządów. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy będą mogli wziąć udział w spotkaniu bezpłatnie.

Organizatorzy zapewniają jeden nocleg na terenie Kielc z 24 na 25 maja. Koszt dojazdu do stolicy Świętokrzyskiego uczestnicy muszą pokryć z własnej kieszeni.

W sprawach związanych z organizacją forum i rejestracją należy się kontaktować z Krzysztofem Sawickim, krzysztof.sawicki@ paiz.gov.pl, 22 334 99 52.

Więcej informacji

Co?

II Forum Polski Wschodniej — „Eastern Poland Business Forum”. Konferencja i warsztaty

Dla kogo?

Przedsiębiorców i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego

Kiedy?

24 i 25 maja

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu