Odpadowy Uber ułatwia życie

Partnerem publikacji jest: GRUPA ALBA
opublikowano: 21-06-2018, 22:00

Ze zwykłymi odpadami z gospodarstw domowych dajemy sobie radę, ale przychodzi moment, kiedy potrzebujemy specjalistycznej pomocy — dużych kontenerów lub też wywozu odpadów gabarytowych.

Ze zwykłymi odpadami z gospodarstw domowych dajemy sobie radę, ale przychodzi moment, kiedy potrzebujemy specjalistycznej pomocy — dużych kontenerów lub też wywozu odpadów gabarytowych.

Takie potrzeby pojawiają się najczęściej w czasie budowy albo remontu, kiedy wywiezienie różnego typu odpadów, zgodnie z obowiązującym prawem, jest konieczne. Najlepiej zamówić specjalny kontener, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom można to zrobić szybko i sprawnie. Z takich usług można skorzystać dzięki platformie internetowej www.ecoexpress24. pl. Obejmują one odbiór odpadów z każdego miejsca w Polsce, a ich zamawianie odbywa się przez stronę internetową, a także aplikację na urządzenia mobilne. Ecoexpress24 to pionierskie narzędzie obsługujące całą Polskę w zakresie odbioru odpadów budowlanych i gabarytowych. Twórcom aplikacji zależało, aby każdy, kto remontuje mieszkanie lub dom, mógł w dowolnym czasie i miejscu, korzystając z komputera lub smartfona, zamówić kontener na gruz lub worek typu big-bag.

Organizacja odbioru odpadów

Odpowiednio dobrany kontener jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem na wywiezienie odpadów budowlanych, poremontowych, starych mebli czy innych niepotrzebnych przedmiotów wielkogabarytowych. Zamówienie odpowiedniego kontenera za pośrednictwem portalu ecoexpress24. pl to szybkie i bezproblemowe podstawienie właściwego pojemnika.

Wyspecjalizowana aplikacja na smartfony pozwala zrobić to kilkoma kliknięciami, a usługi są dostępne w całej Polsce. Kompleksowa usługa związana z podstawieniem kontenera, ale również odebraniemi utylizacją odpadów, przydaje się podczas budowy, remontu czy też sprzątania piwnicy, strychu lub ogrodu. Kluczowym zagadnieniem będzie oczywiście dopasowanie pojemnika do wielkości i rodzaju śmieci. Zmiany w przepisach w pewien sposób zmuszają klientów do dostarczenia na przykład odpadów budowlanych do miejsca, w którym zostaną przetworzone i odzyskane. Jeśli nie mamy możliwości skorzystania z darmowej wywózki organizowanej przez miasto lub gminę lub też przekroczyliśmy ustalony limit ilości, warto skorzystać z aplikacji, która zajmie się całą procedurą w wyznaczonym czasie.

Nie tylko kontenery

Zależnie od ilości i rodzaju odpadów można wybrać kontenery o różnej wielkości — od 3 do 36 m sześc. Małe sprawdzą się przy niewielkim remoncie, a duże prace budowlane będą wymagały większych pojemników. W ofercie znaleźć można również praktyczne worki big-bag o pojemności 1 m sześc. Od pojemności kontenera oraz rodzaju odpadów zależeć będzie w dużym stopniu wycena usługi, na którą składają się podstawienie i odebranie kontenera oraz utylizacja zawartości zgodnie z obowiązującymi przepisami. Odpowiednie zaplanowanie odbioru odpadów będzie tu kluczowe. Warto wcześniej zamówić odpowiedni kontener i zdecydować, jak długo będziemy z niego korzystać. Poza tym zdarza się, że potrzebne są dodatkowe zezwolenia na postawienie odpowiedniego kontenera od właściciela gruntu lub też wspólnoty mieszkaniowej czy spółdzielni. Jeśli trzeba zająć kawałek jezdni, należy zdobyć pozwolenie od zarządcy dróg. Warto też zwrócić uwagę na aplikację, aby mieć pewność, że odpady zostaną odebrane w terminie i zagospodarowane w ekologiczny sposób.

Zalety Ecoexpress24

  • Jest jedyną platformą do zamówień online działającą w całej Polsce
  • Ma aplikację na smartfony
  • Pozwala na ekspresowe podstawienie kontenera
  • Ma intuicyjny panel klienta i proces zamawiania kontenera
  • Można szybko i bezpieczne opłacić zakup usługi online
  • Umożliwia wynajęcie kontenera na okres do dziewięciu dni
  • Potwierdza zamówienia wiadomością sms lub e-mail
  • Pozwala na wynajem kontenerów w różnych rozmiarach
  • Oferuje konkurencyjne ceny za podstawienie kontenera na odpady
  • Zapewnia odbiór bardzo różnorodnych odpadów

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Partnerem publikacji jest: GRUPA ALBA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy