Oferta dynamiczna jak nasi klienci

KOMENTARZ PARTNERA: GRZEGORZ LOT wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż sp. z o.o.
opublikowano: 16-03-2016, 22:00

Kształt oferty Taurona jest rezultatem naszego podejścia do relacji z klientami, które opieramy na partnerstwie. Systematycznie badamy opinie i potrzeby naszych klientów, żeby móc stale aktualizować ofertę o elementy, które mogą realnie ich wspierać.

Nie tylko dostrzegamy dynamiczny rozwój segmentu małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w Polsce, ale swoimi działaniami w zakresie konstruowania oferty również staramy się go stymulować. W konsekwencji od kwietnia pakiet korzyści dla klientów segmentu MŚP powiększy się o ofertę dopasowaną do wielkości zużycia energii elektrycznej. Już teraz klienci z tego segmentu mogą wybierać z bogatego wachlarza produktów z gwarancją ceny, produktów z usługą Serwisant 24H i szeregu funkcjonalności takich jak e-faktura i e-BOK.

Różnicowanie oferty odbywa się na różnych poziomach. Klienci mogą skorzystać z mechanizmu chroniącego ich przed podwyżkami (Gwarancja Stałej Ceny) i z takiego zapewniającego im możliwość wyboru korzystniejszej oferty w przypadku spadku cen taryfowych (Gwarancja Atrakcyjnej Ceny). Mają też możliwość dopasowania okresu kontraktacji (1, 2 lub 3 lata) w zależności od potrzeb swojej firmy, a także zakupu oferty w dowolnym kanale sprzedaży — internetowym, stacjonarnym, telefonicznym lub korespondencyjnym.

Dla klientów z zapleczem biurowym optymalnym rozwiązaniem jest produkt z usługą Serwisant 24H.

W przypadku awarii sprzętu biurowego lub PC przyjazd fachowca gwarantowany jest w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. W ramach tej samej oferty dostępne są również usługi elektryka, który zjawi się w celu naprawy wewnętrznej instalacji elektrycznej najpóźniej do 4 godzin od momentu zgłoszenia awarii.

Klienci reprezentujący lokale o charakterze mieszkania zbiorowego — wspólnoty mieszkaniowe, akademiki, domy opieki społecznej — także mogą liczyć na atrakcyjną ofertę, której podstawą jest mechanizm Gwarancji Atrakcyjnej Ceny.

Nowością w naszym portfolio jest wprowadzana od II kwartału br. oferta sprofilowana wolumenowo.

Produkty z serii Bezpieczny (Małe i Średnie Zużycie oraz Duże Zużycie) gwarantują optymalne dopasowanie do zapotrzebowania firmy, co pozwoli wygenerować realne oszczędności dla przedsiębiorstwa.

Do każdego produktu klient może bezpłatnie dobrać e-fakturę i korzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK), które zapewnia oszczędność czasu oraz łatwy i szybki dostęp do bieżących informacji o rozliczeniach i zużyciu energii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KOMENTARZ PARTNERA: GRZEGORZ LOT wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu