Okocim otwiera raj spekulantom

Dariusz Karolak
23-02-2001, 00:00

Okocim otwiera raj spekulantom

Względnie spokojnie zachowuje się Okocim, jak na zaprezentowane wyniki i przełamanie 3-miesięcznej linii wsparcia, 11,55 zł. Kurs tego browaru nie zachowuje się tak jakby miał zrealizować zasięg spadków do wsparcia rocznego kanału spadkowego znajdującego się przy 8,40 zł. Przeciwnie wbrew okolicznościom dokonuje się próba wykreowania formacji podwójnego dna, ze wsparciem 10,35 zł i linią szyi przy 11,9.

Niepowodzenie w pokonywaniu oporu 11,55 zł będzie wskazówką, że byki są za słabe na taki scenariusz. Wówczas trzeba się liczyć ze spadkiem do 8,8 zł, co znakomicie zgadza się z usytuowaniem wsparcia rocznego kanału. Analizując obroty nie ma obecnie podstaw do optymizmu. Ryzyko inwestycji zmniejszy się dopiero gdy na rynku poczujemy jakąś znaczącą próbę akumulacji. Okocim może okazać się przedmiotem spekulacyjnych zagrywek.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Okocim otwiera raj spekulantom