OPOLSKIE: 2. Podstawą są kadry i sprzęt

AOB
opublikowano: 28-12-2012, 00:00

10 lat na rynku usług budowlanych wystarczyło opolskiej firmie Bud-Bau, by znalazła się wśród najlepszych w województwie. Firma stawia na nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę.

Opolska firma Bud-Bau działa w branży budowlanej od 10 lat. Jej głównym partnerem w biznesie jest spółka Himmel i Papesch. Wspólnie wykonują roboty drogowe, mostowe, ziemne, przepusty drogowe, umocnienia skarp i nasypów. Bud-Bau zatrudnia 46 osób — wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Dzięki fachowej kadrze i nowoczesnemu specjalistycznemu sprzętowi skutecznie konkuruje w przetargach, w których startuje jako samodzielny podmiot. Często wchodzi też w skład konsorcjów. Spółka ma własny sprzęt ciężki — koparki, koparko-ładowarki i kruszarki do betonu. Bud-Bau ma także własne szalunki i rusztowania. Do kontraktów, które zrealizowała w ostatnim czasie należą: przebudowa drogi krajowej nr 46 na odcinku Ozimek — Grodziec, remont mostu w Polskiej Cerekwi, przebudowa 18 km przepustu drogi wojewódzkiej nr 406 w Wierzbnie. Bud- Bau ma na koncie również budowę i przebudowę wałów przeciwpowodziowych na rzece Mała Panew w miejscowości Czarnowąsy, naprawę zniszczonej konstrukcji mostu w Starych Kolniach i przebudowę mostów w Udorzu i w Świdnicy. Firma przebudowuje też wiadukt nad torami w Kluczborku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AOB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu