Oponiarska gwiazdka od Michelin

opublikowano: 11-02-2015, 00:00

Należący do Grupy Inter Cars serwis Motointegrator.pl to pierwszy podmiot w polskim e-commerce, który otrzymał certyfikat „Michelin Approved Website”

Certyfikat jest odpowiednikiem gwiazdek przyznawanych przez międzynarodowego producenta opon najlepszym restauracjom i hotelom. O tym, kto zasłużył na wyróżnienie w handlu internetowym, decyduje audyt realizowany raz w roku przez specjalistyczną firmę TÜV Rheinland.

Oceniane są sklepy, które zajmują się sprzedażą opon w sieci, prowadzą najwyższej jakości strony WWW (z ofertą produktów i poradami dla kierowców) oraz zapewniają profesjonalną i kompleksową obsługę.

Marcin Pawluk, dyrektor marketingu Motointegrator.pl, zapewnia, że certyfikat Michelin zachęca jego firmę do dalszych starań o zapewnienie użytkownikom jak najlepszej obsługi i transakcji on-line na najwyższym poziomie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu