Opowiedzą MSP, czym jest CSR

MBE
04-05-2012, 00:00

Przedstawiciele MSP z Kujawsko-pomorskiego dowiedzą się, czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów organizuje bezpłatne spotkania informacyjne adresowane do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Będą odbywać się one od 14 do 31 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu (Plac Teatralny 2, sala Patio, I piętro) w godzinach 9-16.15.

Uczestnicy mogą zgłaszać się do 8 maja. 14 maja na spotkaniu będzie mowa o międzynarodowych standardach i zasadach CSR oraz relacji z pracownikami, środowisk i zaangażowaniu społecznym. 22 maja eksperci podzielą się wiedzą na temat ekowydajności, uwzględnieniu kryteriów społecznych i ekologicznych w eksporcie towarów i usług, procesu tworzenia i wdrażania strategii CSR w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz korzyści i zagrożeń związanych z wprowadzeniem CSR.

Na spotkaniu 31 maja będzie mowa o narzędziach do prowadzenia systematycznych porównań (benchmarkingu), monitorowaniu i komunikowaniu efektów CSR, zaprezentowane zostaną także przykłady dobrych praktyk z różnych regionów Polski. To spotkanie będzie dotyczyć również źródeł finansowania projektów CSR oraz źródeł informacji o CSR.

Spotkania są realizowane na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. O szczegółach naboru można przeczytać na stronie: http:// www.kujawsko-pomorskie.pl/ index.php?option=com_content&task=view&id=21321&Itemid=1.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Opowiedzą MSP, czym jest CSR