OPTeam działa w energetyce

ZŁO
opublikowano: 2007-08-22 00:00

OPTeam, dostawca teleinformatyki dla sektora energetycznego, podpisał kontrakty z Łódzkim Zakładem Energetycznym Dystrybucja, Karpackim Operatorem Systemu Dystrybucyjnego i z Karpacką Spółką Gazownictwa. Łączna kwota kontraktów to ponad 2,6 mln zł netto. Niedawno spółka informowała o podpisaniu umowy na dostawę macierzy dyskowej dla Rzeszowskiego Zakładu Energetycznego. W ramach umowy z Łódzkim Zakładem Energetycznym Dystrybucja OPTeam dostarczy serwery pod platformę SAP. Kontrakt z Karpackim Operatorem Systemu Dystrybucyjnego oraz Karpacką Spółką Gazownictwa obejmuje dostawę komputerów, monitorów, terminali i notebooków.