Ostrowski: Nadal będę uczestniczył w pracach RN TVP

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 20-05-2005, 15:34

Przewodniczący Rady Nadzorczej TVP Marek Ostrowski powiedział PAP w piątek, że nie dostosuje się do decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i nadal będzie uczestniczył w pracach RN TVP.

Przewodniczący Rady Nadzorczej TVP Marek Ostrowski powiedział PAP w piątek, że nie dostosuje się do decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i nadal będzie uczestniczył w pracach RN TVP.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyjęła uchwałę stwierdzającą wygaśnięcie mandatu Ostrowskiego. Uznała, że mandat wygasł, gdy 15 września Ostrowski podjął pracę na stanowisku wicedyrektora TVP3.

"Uchwała Krajowej Rady nie jest decyzją sądu. Ja oczekuję decyzji sądu. Nie widzę żadnego powodu, by się ustosunkowywać do uchwały KRRiT" - powiedział Ostrowski. Dodał, że nikt go nie zwolnił z obowiązku uczestniczenia w pracach Rady Nadzorczej TVP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane