Otwarte inkubatory

opublikowano: 16-08-2015, 22:00

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP) zachęcają wszystkich, którzy mają dobry pomysł na biznes, do dołączenia do ich przedsiębiorczej społeczności i spróbowania sił na rynku. Na początek, bez zakładania własnej działalności gospodarczej, pod skrzydłami instytucji. Jak dokładnie działa ogólnopolski system wsparcia młodych przedsiębiorców? W wakacje można to sprawdzić, uczestnicząc w AIP Open Office Hours, czyli spotkaniach z dyrektorami ośrodków akademickiej przedsiębiorczościi mentorami biznesu. Odbywają się one we wszystkich oddziałach AIP — w poniedziałki (między godziną 16 a 18) oraz we wtorki (8-10).

— Spotkania są dla tych, którzy dopiero myślą o założeniu firmy i zastanawiają się, co będzie lepsze: zarejestrowanie działalności gospodarczej czy rozwój start-upu w Inkubatorach AIP. Dla wielu osób jest to pierwsza rozmowa o biznesie, pokazujemy im więc różne rozwiązania dostępne na rynku — zaznacza Jacek Aleksandrowicz, szef AIP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu