Panda chroni e-płatności

WCH
opublikowano: 16-04-2008, 00:00

Panda Security for Internet Transactions to nowa usługa pozwalająca zredukować ryzyko związane z transakcjami online.

Panda Security for Internet Transactions to nowa usługa pozwalająca zredukować ryzyko związane z transakcjami online.

Panda Security, zajmująca się bezpieczeństwem IT, opracowała rozwiązanie o nazwie Panda Security for Internet Transactions.

To usługa chroniąca przed oszustwami dokonywanymi podczas przeprowadzania transakcji online oraz kradzieżami tożsamości, które są rezultatem ataków skierowanych przeciwko bankom internetowym, platformom płatniczym i innym formom handlu elektronicznego. Usługa ostrzega firmy przed wymierzonymi w nie atakami i oferuje narzędzia do identyfikacji i blokowania tych użytkowników, którzy mogli stać się ofiarami cyberprzestępców. To pozwala z kolei zmniejszyć liczbę ewentualnych oszustw online.

— Rozwiązanie daje bankom i firmom oferującym usługi online pewność, że komputery użytkowników, którzy przeprowadzają transakcje na ich witrynach, nie zostaną zainfekowane żadnym złośliwym kodem — twierdzi Adam Weremijewicz, product manager firmy Panda Security Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WCH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu