Pasaż Diana sprzedany

Radosław Górecki
opublikowano: 07-12-2004, 00:00

Pasaż Diana, obiekt biurowo-hotelowy powstający w centrum Warszawy przy ul. Chmielnej, zmienił właściciela. Spółka PBK Property sprzedała udziały w Diana Development, właściciel Pasażu Diana, firmie MaMaison Residences z Luksemburga. Nabywca jest częścią Orco Property Group z Luksemburga. Sprzedającego reprezentowała firma doradcza Colliers International. Kwota transakcji wyniosła ponad 11 mln EUR.

Pasaż Diana ma zostać oddany do użytku w styczniu 2005. Powierzchnia obiektu to 8,5 tys. mkw. W części biurowej znajdować się będzie siedziba Instytutu Goethego (umowa najmu na 10 lat) oraz Centrum Informacji o Książce Niemieckiej. W części hotelowej znajdzie się 47 apartamentów o powierzchni od 30 do 120 mkw. W podziemnym garażu znajduje się 28 miejsc parkingowych. Apartamenty MaMaison Residences będą nosić nazwę Chmielna Gardens.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Pasaż Diana sprzedany