PayU rozszerza współpracę z Google’em

KWS
opublikowano: 18-10-2018, 11:44

Operator płatności obsłuży internetowych sprzedawców również poza Polską.

Gdy Google wprowadzał na polski rynek Google Pay (dawniej Android Pay), system płatności internetowych, na partnera wdrażającego to rozwiązanie wybrał PayU. Firmy poszerzyły współpracę – dostęp do usługi Google’a właśnie otrzymali współpracujący z operatorem płatności europejscy sprzedawcy internetowi. 

– Tysiące witryn w Polsce i w Europie może od dzisiaj udostępnić swoim użytkownikom szybką i bezpieczną metodę płatności, jaką jest Google Pay – mówi Florence Diss, szef partnerstwa handlowego Google’a na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. 

Płatności za pomocą Google Pay można dokonywać na wszystkich urządzeniach (telefonach i komputerach) bez względu na system operacyjny czy przeglądarkę.

— Urządzenia mobilne odpowiadają już za ponad połowę ruchu w internecie. Coraz więcej sklepów internetowych traktuje sprzedaż w tym kanale wreszcie jako standard, a nie tylko modny trend. Chociaż internetowi klienci wciąż narzekają na komfort robienia zakupów online za pomocą smartfornów czy tabletów, to ponad połowa już to robi – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, Country dyrektor regionalna PayU w Polsce. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KWS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu