Pierwsze kroki w e-commerce

opublikowano: 03-03-2019, 22:00

13 marca we Wrocławiu odbędzie się druga edycja „Sky-Shop Day #2 — Rozkręć swoją sprzedaż w internecie!” — szkolenia skierowanego do osób prowadzących e-sklepy i tych, którzy dopiero zamierzają otworzyć biznes w sieci.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak założyć gotowy sklep internetowy, jakie zalety ma model SaaS (Software as a Service — oprogramowanie jako usługa) i dla kogo jest przeznaczony. Będzie też mowa o tym, jakie są płatne i darmowe metody promowania firmy, jakimikanałami docierać do nowych klientów, a także w jaki sposób monitorować zyski z działań marketingowych.

Eksperci opowiedzą również o sprzedaży wielokanałowej przez portale aukcyjne i wirtualne targi (tzw. marketplace) i o tajnikach udanej współpracy między właścicielem e-sklepu a hurtownią. Szkolenie odbędzie się przy ul. Wyspa Stołowa 10 we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarejestrować się można na stronie day.sky-shop.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy