Piractwo: plaga MSP

ANB
opublikowano: 11-05-2012, 00:00

Utrata danych lub naruszenie ich bezpieczeństwa wiąże się ze sporymi stratami finansowymi. Jak się chronić przed piractwem komputerowym?

16 maja w Warszawie, podczas konferencji „Piractwo — jak uchronić firmę?” przedsiębiorcy z całej Polski będą mogli poznać sposoby i narzędzia wykorzystywane w walce z piractwem komputerowym. Prezentacja nowoczesnych rozwiązań biznesowych będzie dopasowana zwłaszcza do potrzeb firm działających w sektorze MSP.

Zaproszeni przez organizatorów — firmy Proximus i Microsoft — eksperci przybliżą uczestnikom problematykę procesowego zarządzania oprogramowaniem komputerowym i bezpieczeństwa informacji, a także możliwości systemowego zarządzania zasobami IT. Dodatkowo zostaną omówione prawne opcje ochrony własności intelektualnej, audyt legalności oprogramowania, zarządzanie licencjami w modelu tradycyjnym i w tzw. chmurze obliczeniowej. Opowiedzą o tym m.in. Krzysztof Janiszewski z Microsoftu, Bartłomiej Witucki z Business Software Alliance, Łukasz Pistelok, Joanna Soberka i Adam Bajura z firmy Proximus.

Konferencja jest skierowana w szczególności do kadry zarządzającej firm z sektora MSP, w tym kierowników działów IT, dyrektorów finansowych i departamentów odpowiedzialnych za infrastrukturę informatyczną.

Konferencja jest bezpłatna. Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 maja. Rejestracja jest prowadzona online na stronie www. proximus-it.pl, lub faksem: (32) 255 25 19. W spotkaniu mogą uczestniczyć maksymalnie dwie osoby z jednej firmy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu