PlayWay wierzy w „Symulator menela”

GSU
opublikowano: 14-05-2018, 10:51
aktualizacja: 14-05-2018, 10:56

PlayWay na IV kw. zapowiedział premierę „Bum Simulator” od studia Alleyway Games. Ma nadzieję, że gra na bazie sukcesu np. „Goat Simulator” zanotuje wysoką sprzedaż.

„Gra Goat Simulator sprzedała się na Steam zgodnie z SteamSpy w ilości 2-5mln szt. Mamy nadzieję, że tak duża liczba graczy stanowi silną podstawę dla sprzedaży naszej nowej produkcji” – podał PlayWay w liście do akcjonariuszy.

Był już Farm Simulator, Cooking Simulator, czy Car Mechainic Simulator. Teraz czas na "symulator menela"
Zobacz więcej

Spece od symulatorów:

Był już Farm Simulator, Cooking Simulator, czy Car Mechainic Simulator. Teraz czas na "symulator menela"

Spółka informuje, że jeśli zainteresowanie grą będzie utrzymywało się na  wysokim poziomie niewykluczone są wersje na konsole, N Switch, wersja mobilna, czy nawet gra planszowa.

„Symulator menela” to pomysł gry opracowany w Campus Playway i realizowany przez zespół stacjonujący też na Campus PlayWay. 

„Staramy się, aby Campus nabierał życia i powstawały tam nowe innowacyjne projekty. Na bazie zespołów inkubowanych tworzymy spółki zależne, czego przykładem 

w przeszłości były zespoły twórców gier : JunkYard Simulator czy Contraband Police” – podaje PlayWay.

Bohaterem zapowiedzianej gry, jest człowiek który znalazł się  na ulicy amerykańskiego miasta, a jego zadaniem jest przeżycie „z dnia na dzień” w nieprzyjaznym otoczeniu. Ma jednak możliwość wyjścia na tzw. „prostą” poprzez znalezienie pracy.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu