Plus bez gwiazdek

MEW
opublikowano: 07-02-2013, 15:31

Plus uprościł ofertę, stawia na LTE i poszerza jego zasięg

Polkomtel, operator sieci Plus, wprowadza 8 lutego oferty abonamentowe, które mają być proste, przejrzyste i „bez gwiazdek”.

Plus wprowadza m.in. jedną stawkę połączeń dla wszystkich sieci, w tym za połączenia do Playa.

Abonamenty, które zaczynają się od 19,90 zł, mają zaszytą możliwość korzystania z internetu LTE – wielkość pakietu zależy od wysokości opłacanego rachunku. LTE wyróżnia Plusa od pozostałych operatorów, którzy nie mają jeszcze możliwości oferowania tak szybkiego internetu.

Na razie Plus oferuje cztery modele smartfonów z LTE. Więcej urządzeń wejdzie do oferty Plusa po kongresie branży mobilnej w Barcelonie (odbędzie się pod koniec lutego), na którym zostaną zaprezentowane kolejne telefony umożliwiające transfer LTE. W tym roku Plus ma mieć kilkanaście modeli.

- Jesteśmy zadowoleni ze sprzedaży LTE. Jest ona proporcjonalnie większa niż oferowany zasięg, choć wciąż nie dorównuje ona naszym ambicjom– mówi Katarzyna Scheer z Plusa.

Spółka poinformowała wczoraj, że rozszerzyła zasięg LTE do połowy populacji. Docelowo 66 proc. Polaków ma się znaleźć w zasięgu usługi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MEW

Polecane