Po dyplomie o chmurze

DCZ
opublikowano: 30-07-2012, 00:00

ROZWÓJ

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie we współpracy z Microsoftem i praktykami z dziedziny technologii i ekonomii uruchamia studia podyplomowe: „Zastosowanie technologii cloud computingu w modelowaniu biznesowym”.

Kierunek powstaje z myślą o przedsiębiorcach i menedżerach, którzy chcą się dowiedzieć, jak zwiększyć efektywność firmy i konkurencyjność swojego biznesu, oraz o osobach odpowiedzialnych za działy IT i systemy informatyczne,a także o pasjonatach nowych technologii.

Zajęcia mają charakter praktyczny. W programie nauczania przewidziano wykorzystanie nowoczesnych laboratoriów oraz ekspertów — praktyków z rynku. Obok Microsoftu

w przedsięwzięciu wezmą udział: PAN, Politechnika Warszawska, Polska Izba Ubezpieczeń, firma konsultingowo-badawcza Forrester, kancelaria prawnicza Bird & Bird oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu