Czytasz dzięki

Podcast na wybory

opublikowano: 04-10-2019, 06:00

Wybory nigdy nie są rzeczą łatwą. Z jednej strony trudno o idealnego kandydata, jeszcze trudniej o idealną partię, o ich koalicji nie wspominając. Z drugiej, podejmując wyborcze decyzje kierują nami różne, często wykluczające się motywacje.

Redakcja Pulsu Biznesu dołożyła wszelkich starań, żeby ci, którzy na co dzień, w biznesie, podejmują decyzje w oparciu o fakty i prognozy, mogli na naszych łamach rozeznać się w przedwyborczych opcjach dotyczących gospodarki. Oprócz bieżących publikacji przedstawiających bilans dokonań mijającej kadencji parlamentu, uruchomiliśmy wyborczy GPS, ułatwiający nawigację po gospodarczych programach, a także zorganizowaliśmy debatę, w której wzięli udział przedstawiciele ogólnopolskich komitetów wyborczych.

W tym odcinku Pulsu Biznesu do słuchania przypomnimy co na najważniejsze, naszym zdaniem, kwestie gospodarcze podczas debaty odpowiadali: Władysław Teofil Bartoszewski z KW Polskie Stronnictwo Ludowe, Leszek Skiba z KW Prawo i Sprawiedliwość, Dariusz Standerski z KW Sojusz Lewicy Demokratycznej, Jakub Kulesza z KW Wolność i Niepodległość, a także Izabela Leszczyna z KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni.Wszystkie odcinki Pulsu Biznesu do słuchania na www.pb.pl/dosluchania i w Twojej aplikacji podcastowej (np. na Spotify lub w Lectonie).

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Sołtys

Polecane