Pierwsze połączenie na trasie Zakopane — Nowy Targ ma ruszyć w grudniu. W przyszłości zaś od Rabki-Zdroju do Zakopanego. Marszałek szacuje, że dopłaty wyniosą 4-5 mln zł rocznie. Dwie trzecie pokryje województwo, a resztę samorządy. Według porozumienia Urząd Marszałkowski ma kupić szynobusy, a gminy, przez które przebiega trasa, wybudować dodatkowe przystanki, parkingi i trasy rowerowe prowadzące do stacji kolejowych. W przedsięwzięcie zaangażowały się miasta Zakopane, Nowy Targ i Rabka-Zdrój oraz gminy Poronin, Biały Dunajec, Szaflary i Raba Wyżna. Pasażerowie Podhalańskiej Kolei Regionalnej mają w przyszłości korzystać z działającego w Małopolsce systemu biletów aglomeracyjnych. Będzie je można kupować za pomocą smartfona.
Podhalańska Kolej Regionalna
Przedstawiciele powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego 16 maja 2017 r. podpisali z marszałkiem województwa małopolskiego Jackiem Krupą porozumienie o utworzeniu Podhalańskiej Kolei Regionalnej.