Podkarpacki mikrobiznes w sieci

ANB
opublikowano: 10-07-2012, 00:00

Trwa rekrutacja do projektu „Mikro i m@łe przedsiębiorstwa w internecie”. Szkolenia ruszają już w lipcu.

Dobra strategia i odpowiednie narzędzia e-marketingu mogą być skutecznym sposobem projektowania przewagi rynkowej. Także w przypadku mikro- i małych przedsiębiorstw.

Właścicieli i pracowników mikrofirm zamierzają do tego przekonać organizatorzy cyklu szkoleń z zakresu marketingu internetowego. Projekt dedykowany jest jednostkom działającym na terenie woj. podkarpackiego, głównie z sektora usługowego.

— Szkolenie dotyczy promocji oraz reklamy firm w sieci. Uczestnikom chcemy przybliżyć zagadnienia e-marketingu, a także nowoczesne formy i narzędzia komunikacji — wyjaśnia Agnieszka Tylutka-Gelio, ze Spółdzielni Pracy „Oświata”, odpowiedzialna za rekrutację do projektu.

Uczestnicy mają do wyboru pięć szkoleń: narzędzia e-marketingu i strategia marketingowa; e-commerce, obsługa klienta w sieci; pozycjonowanie i zarządzanie stroną www; marketing w obrębie serwisów społecznościowych i blogów; kreatywność w reklamie.

— Projekt ten jest w całości finansowany z Unii Europejskiej, zatem pracodawcy i pracownicynie ponoszą żadnych kosztów — zwracamy za dojazd, zapewniamy materiały szkoleniowe i wyżywienie. Realizację programu kończymy w czerwcu 2013 r. Do tego czasu chcemy przeszkolić 264 osoby — dodaje Agnieszka Tylutka-Gelio.

Szkolenia trwają po 32 godziny. Odbywają się weekendy. Szczegóły można odnaleźć na stronie organizatora — www.oswiata.rzeszow.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu