Pokaż się tysiącom importerów

SACH
opublikowano: 20-12-2011, 00:00

Gdzie można znaleźć najwięcej nowych partnerów handlowych? Oczywiście w Chinach. Wystarczy wyjechać na targi.

Od 29 do 31 marca przyszłego roku w Kunshan położonym w aglomeracji Szanghaju — gospodarczym centrum kraju — odbędzie się China International Import Expo 2012 (CIE 2012). To pierwsze w Państwie Środka ogólnokrajowe targi, podczas których tamtejsi importerzy będą spotykali się z ewentualnymi kontrahentami z innych krajów. Do udziału zaproszeni zostali także przedsiębiorcy zagraniczniz Polski. To znakomita okazja do wypromowania swoich produktów i technologii oraz zaistnienia na drugim pod względem wartości importu i najszybciej rosnącym rynku na świecie.

W Kunshan polscy przedsiębiorcy spotkają przedstawicieli chińskich firm zainteresowanych zakupami inwestycyjnymi, dystrybucją produktów lub wspólnymi przedsięwzięciami na terenie Chin. Organizujący targi Sekretariat Chińskiej Izby Handlu Międzynarodowego stworzył bazę danych ukierunkowaną na odwiedzających CIE. Jest na niej 100 tysięcy chińskich importerów. Podczas wydarzenia polskie firmy będą też mogły zdobyć praktyczną wiedzę i wiele cennych wskazówek dotyczących prowadzenia biznesu w Państwie Środka. CIE 2012 to targi wielobranżowe. Firmy znajdą na nich kontrahentów z takich sektorów, jak maszyny i urządzenia dla przemysłu i transportu, technologie informatyczne, telekomunikacja oraz elektronika użytkowa. Obecne będą też przedsiębiorcy zajmujący się ochroną środowiska oraz produktami konsumpcyjnymi, takimi jak kosmetyki, odzież, biżuteria, alkohole i inne.

Targom towarzyszyć będzie szereg imprez, konferencji i spotkań, które będą szansą na promowanie firmowej oferty i wymianę doświadczeń. Autoryzowanym przedstawicielemtargów w Polsce jest Acuarius Consulting. Firma zajmuje się obsługą udziału w tym wydarzeniu wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z Polski i do niej zależy zgłaszać się z pytaniami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Acuarius Consulting Al. Jerozolimskie 133/53 02-304 Warszawa tel.: +48 22 412-65-48 fax.: +48 22 412-65-44 www.acuarius.pl

Kierownik projektu: Witold Przegaliński witold.przegalinski@acuarius.pl tel.: 531 706 779

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu