Polagra ściągnie spożywców

opublikowano: 24-06-2014, 00:00

Okazją do poznania kontrahentów z wielu krajów będą międzynarodowe targi w stolicy Wielkopolski.

Jesienią w Poznaniu odbędzie się święto branży spożywczej — 30 września przedsiębiorcy zjadą tu na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food. W ramach wydarzenia odbędzie się bezpłatna giełda kooperacyjna organizowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Giełda jest organizowana z myślą o firmach działającychw szeroko pojętej branży spożywczej. Będzie spotkaniem producentów, dystrybutorów i importerów żywności i napojów, przedsiębiorców z branży hotelarskiej i restauracyjnej oraz zajmujących się technologiami spożywczymi. Nie zabraknie firm oferujących opakowania i transport. Aby wziąć udział w giełdzie, przedsiębiorcy powinni wypełnić online formularz rejestracyjny, w którym określają profil swojej działalności i rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać. Dane firm są umieszczane w katalogu na stronie internetowej giełdy. Z niego zarejestrowaniuczestnicy wybierają firmy, z którymi chcieliby się spotkać podczas giełdy. Do wcześniej zaaranżowanych dwustronnych rozmów dojdzie przy ponumerowanychstolikach 30 września. Udział w giełdzie jest bezpłatny, ale przedsiębiorcy pokrywają z własnej kieszeni koszty transportu i zakwaterowania.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Uczestnik giełdy otrzymuje bilet wstępu na targi Polagra Food (ważny w dniu spotkań) i indywidualny harmonogram spotkań. Organizator giełdy sugeruje, aby nie czekać z rejestracją do ostatniej chwili — im szybciej firma się zgłosi, tym więcej będzie miała do wyboru wolnych terminów w harmonogramach zagranicznych partnerów.

8.09 To termin, do którego można zarejestrować swój profil on-line. WIĘCEJ INFORMACJI: http://www.b2match.eu/ b2b-food2014

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane