Polisy Ergo Hestii w salonach Plusa

Telekomunikacyjne spółki Zygmunta Solorza-Żaka, Polkomtel i Cyfrowy Polsat, wchodzą na rynek ubezpieczeniowy.

Polkomtel i Cyfrowy Polsat dołączą do grona operatorów telekomunikacyjnych, którzy sprzedają polisy. Firmy Zygmunta Solorza-Żaka rozpoczęły dystrybucję ubezpieczeń w salonach sprzedaży. Produkty dostarcza im sopocka Ergo Hestia, która wygrała rozpisany przez telekomy przetarg. Zdobyciem kontraktu były zainteresowane największe towarzystwa na rynku, więc to duży sukces sopockiego ubezpieczyciela. Dzięki niemu firma

uzyska dostęp do blisko 10 mln klientów Polkomtela i ponad 4,5 mln Cyfrowego Polsatu. Ubezpieczenia są sprzedawane pod marką „JA+ Ubezpieczenia”. To brand dopasowany do kampanii marketingowej, którą od kilku miesięcy prowadzą telekom i dostawca telewizji cyfrowej.

— „JA+ Ubezpieczenia” to kolejny etap rozwoju naszego programu smartDom. Cały czas pracujemy nad dodatkowymi korzyściami dla klientów, którzy wybierają nasze usługi — mówi Justyna Kulka, dyrektor departamentu zarządzania ofertą Plusa i Cyfrowego Polsatu.

W ramach programu smart- Dom firmy oferują najważniejsze usługi dla rodziny od jednego dostawcy. W ofercie ubezpieczeniowej są: ubezpieczenie mieszkania (z możliwością cesji na bank), pełen pakiet polis komunikacyjnych oraz tradycyjne ubezpieczenia. Ergo Hestia nie jest jedynym partnerem ubezpieczeniowym telekomunikacyjnych spółek Zygmunta Solorza-Żaka.

Jak informowaliśmy w maju, Polkomtel nawiązał współpracę z Benefią w zakresie sprzedaży polis komunikacyjnych w kanale mobilnym. Nowi partnerzy też nie mają wyłączności na współpracę z sopockim ubezpieczycielem, który mocno stawia na rozwój sprzedaży poza kanałem agencyjnym. W ubiegłym tygodniu Ergo Hestia rozpoczęła sprzedaż polis w Banku Millennium.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mariusz Gawrychowski

Polecane