Polscy testerzy w światowej czołówce

opublikowano: 19-10-2017, 22:00

Soflab Technology po raz kolejny znalazł się w prestiżowym rankingu „Test Magazine”. Lista prezentuje liderów z dziedziny weryfikacji rozwiązań IT.

Po debiucie w 2015 r. polska spółka po raz drugi została umieszczona na zestawieniu najlepszych dostawców świadczeń testowych brytyjskiego dwumiesięcznika „Test Magazine”. Firma została doceniona przede wszystkim za potwierdzoną najwyższą jakość usług, nowatorskie podejście do weryfikacji rozwiązań IT i promowanie dobrych praktyk w tym zakresie. — Gdy po raz pierwszy pojawiliśmy się w zestawieniu

„20 Leading Software Testing Providers”, wśród naszych klientów były już największe polskie instytucje. Dziś polscy specjaliści zaczynają odgrywać coraz ważniejszą rolę w światowej branży testów i bezpieczeństwa systemów IT. Nie muszą wyjeżdżać, bo świadczymy usługi zdalne, poprzez warszawskie Centrum Testowania Oprogramowania — mówi Tomasz Szadkowski, prezes Soflabu. W ciągu dwóch lat przedsiębiorstwo urosło i stworzyło nową markę — Winged IT, która specjalizuje się m.in. w tzw. umowach kontraktowych dla specjalistów IT oraz usługach oferujących znalezienie kandydatów na stanowisko pracy oferowane przez klienta.

— Chcieliśmy stworzyć nowy zespół, który wykorzysta naszą wiedzę i kontakty oraz pozwoli jeszcze bardziej wzmocnić reputację Soflab Technology jako grupy. Po kilku miesiącach istnienia Winged IT udało nam się pomóc już ponad 50 osobom znaleźć odpowiednie projekty lub zatrudnienie u naszych klientów. Rozpoczęliśmy pracę w czterech największych miastach w Polsce oraz w pięciu krajach europejskich. Aktywnie działamy także w zakresie sprowadzania do kraju programistów zza wschodniej granicy, co w sytuacji niedoboru specjalistów IT w Polsce i UE jest rozwiązaniem korzystnym dla wszystkich — komentuje Wiktor Tarnawski, prezes Winged IT. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu