Pomysł na biznes

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 03-02-2015, 00:00

Do 4 lutego można zapisywać się na I edycję Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości.

Jest to przedsięwzięcie skierowane do studentów (wszystkich uczelni i kierunków) z zacięciem do działalności społecznej i biznesowej oraz do przedsiębiorców,animatorów przedsięwzięć społecznych, naukowców, inwestorów, urzędników, którzy chcą się dzielić swoim czasem, wiedzą, umiejętnościami praktycznymi i przemyśleniami ze studentami — adeptami Kolegium.

Dzięki realizowanym wspólnie projektom oraz warsztatom i konsultacjom z ludźmi z różnych środowisk adepci Kolegium zyskają wiedzę praktyczną i sieć kontaktów. Studenci będą realizowali m.in. projekt biznesowy, czyli pomysł na własną firmę, a zwieńczeniem ich 3-miesięcznej współpracy będzie prezentacja koncepcji przed inwestorami.

Udział w projekcie, który realizuje Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych przy SGH, jest bezpłatny. Więcej na stronie www.fundacja. edu.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu