Poprawia się sytuacja KGHM

Dariusz Karolak
29-01-2001, 00:00

Poprawia się sytuacja KGHM

Od momentu obdarowania PKO BP przez SP pakietem KGHM do ogłoszenia, że na jego zbycie wymagana jest zgoda MS upłynęło dużo czasu i akcjonariusze ponieśli straty. Na szczęście sytuacja techniczna poprawia się. Nastąpiło postulowane cofnięcie do 24 zł, które pomogło schłodzić oscylatory. Właściwie dopiero piątkowa sesja zadecydowała o pokonaniu opadającej linii szczytów od 14 IX (24 zł). Prawdopodobnie w tym tygodniu byki podejmą próbę pokonania linii szyi zrealizowanego podwójnego szczytu, 25,20 zł.

Zwyżkujące szybkie oscylatory oraz poprawiający się obraz średnioterminowych wskaźników (MACD rośnie nad linią sygnału w stronę 0 a DI+ naruszył DI-) tchną optymizmem. Pokonanie linii szyi otworzy drogę do rocznej linii oporu (30 zł), po drodze do której stoi opór szczytu z 15 XII, 28,10 zł. Dobrą linią obrony wydaje się szybka linię wzrostów, 23,20 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Poprawia się sytuacja KGHM