Postawiliśmy na wiarygodność

Katarzyna Kompowska, prezes Coface Poland
opublikowano: 30-09-2010, 00:00

Już od miesiąca Coface pracuje nad tegorocznym rankingiem "Gazele Biznesu". Nasza wywiadownia przygotowuje go dla "Pulsu Biznesu" już po raz dziesiąty. Opierając się na doświadczeniu z poprzednich edycji, możemy potwierdzić, że kryzysowy rok 2009 był bardzo trudny dla małych i średnich firm. Wiele z nich, w wyniku złej koniunktury, osiągnęło słabe wyniki.

Chcąc jednak zachować prestiż i wiarygodność rankingu, postanowiliśmy wraz z redakcją "Pulsu Biznesu" nie łagodzić tegorocznych kryteriów. Dlatego w tym roku nasze zadanie jest wyjątkowo trudne i odpowiedzialne, bo chcielibyśmy umieścić na liście maksymalnie dużo firm, którym mimo wszystko udało się dynamicznie przejść przez kryzys.

Tym bardziej zachęcamy wszystkie przedsiębiorstwa mogące pochwalić się wzrostami do zgłaszania swego udziału. Po weryfikacji i zakwalifikowaniu kandydatów przez analityków Coface, państwa firmy wzbogacą tegoroczną listę rankingową.

Firmy chcące zgłosić się do

rankingu "Gazele Biznesu" zapraszamy na stronę gazele.pl.

Katarzyna Kompowska

prezes Coface Poland

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Kompowska, prezes Coface Poland

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Postawiliśmy na wiarygodność