Poszukiwani biznesowi społecznicy

  • Marta Bellon
opublikowano: 15-01-2015, 00:00

Fundacje: Instytut Rozwoju Regionalnego oraz Imago zachęcają do udziału w konkursie na najlepsze praktyki wspierania rodziców dzieci z niepełnosprawnościami.

Inicjatywa adresowana jest nie tylko do organizacji pozarządowych i samych rodziców, ale również przedsiębiorców, a także jednostek administracji publicznej. Jej celem jest upowszechnianie i wyróżnianie praktyk likwidujących bariery społeczne i zawodowe, z jakimi spotykają się rodziny z niepełnosprawnymidziećmi.

Przykładem takiej praktyki jest np. promowanie elastycznych form zatrudnienia opiekunów niepełnosprawnych dzieci. Nagroda w konkursie jest podkreśleniem szczególnej wartości społecznej działań podejmowanych przez laureatów.

Aby do niego przystąpić, należy do 31.01. wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.bazadobrychpraktyk. org.pl. Szczegółowe informacje, regulamin i przewodnik konkursowy znajdują się pod adresem: www.pomocdlarodzicow.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Poszukiwani biznesowi społecznicy