Poznaj problemy kobiet sukcesu

SACH
opublikowano: 10-11-2011, 00:00

Dlaczego panie zakładają własne firmy? Odpowiedzi dał projekt „Przedsiębiorczość kobiet”.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) postanowiła zbadać, jak w naszym kraju wyglądają problemy związane z zakładaniem działalności gospodarczej przez panie. W tym celu zainicjowała unikatowy projekt „Przedsiębiorczość kobiet”. Jego wyniki będzie można poznać podczas konferencji pod tą samą nazwą.

Odbędzie się ona 14 listopada w godz. 9.30- -15.30 w Warszawie. Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się m.in., jakie są motywy zakładania przez kobiety własnej działalności oraz w jaki sposób mogą one zwiększać swoją aktywność przez pracę na własny rachunek. Będzie mowa o tym, czy taki biznes pomaga godzić życie rodzinne i zawodowe oraz czy bariery związane z prowadzeniem działalności można różnicować ze względu na płeć.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane także wyniki eksperymentu ekonomicznego dotyczącego postaw wobec zakładania biznesu wśród kobiet i mężczyzn. Eksperci przedstawią też propozycje, jak rozwinąć przedsiębiorczość kobiet, w tym sugestie zmian prawnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Oprócz przedsiębiorców w spotkaniu wezmą udział przedstawiciele instytucji naukowych i edukacyjnych, samorządów i praktycy związani z branży HR.

10.11

Tego dnia mija termin zgłaszania się uczestników konferencji.

Rejestracja i kontakt

e-mail: magdalena@qsteam.pl tel.: 601 261 136

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Poznaj problemy kobiet sukcesu