Poznańskie Centrum Finansowe przejęte przez Adventum

opublikowano: 08-07-2019, 13:58

Adventum International przejęło Poznańskie Centrum Finansowe od Peakside Capital Advisors, donosi Property Magazine International (PMI).

Wartości transakcji nie ujawniono. Dla kupującego to pierwsza inwestycja na rzecz funduszu nieruchomości Adventum Quartum w regionie środkowej i wschodniej Europy. 

Poznańskie Centrum Finansowe to 16-piętrowy biurowiec zbudowany w 2001 roku i modernizowany w 2015 i 2018 roku. W budynku o powierzchni 18 tys. metrów kwadratowych znajdują się w nim m.in. Santander Bank i Medicover. 

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, property-magazine.eu

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy