Pracodawco, doceń zatrudnionych

opublikowano: 13-02-2019, 22:00

Do 10 marca trwa nabór zgłoszeń do drugiej edycji konkursu „Pracownik Roku”. Jego celem jest docenienie pracy najlepszych zatrudnionych, a także promocja motywowania pozapłacowego.

Grupa HR Business Centre Club, która wyszła z inicjatywą stworzeniatego typu wydarzenia, podkreśla, że wdzięczność w polskich przedsiębiorstwach jest obecna, ale nie jest nagłośniona — przez co wielu zatrudnionych zamiast satysfakcji płynącej z wykonywanych obowiązków, odczuwa frustrację.

— Dodatkową korzyścią z konkursujest rozwój umiejętności przełożonych, takich jak chwalenie i docenianie pracowników — tak rzadkich w codzienności biznesowej rodzimych firm — komentuje Katarzyna Lorenc, przewodnicząca kapituły konkursu.

Każdy pracodawca może zgłosić po jednym pracowniku w każdej z trzech kategorii: „Długodystansowiec”, „Inicjator” i „Mentor”. Relacje z ubiegłej edycji oraz szczegółowe informacje o tegorocznym konkursie można znaleźć na stronie: www.pracownikroku.org.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy