Prąd w abonamencie

opublikowano: 07-06-2018, 22:00

Modele subskrypcyjne cieszą się coraz większą popularnością. Abonament już dawno przestał się kojarzyć wyłącznie z telekomunikacją.

Modele subskrypcyjne cieszą się coraz większą popularnością. Abonament już dawno przestał się kojarzyć wyłącznie z telekomunikacją. W ramach stałej miesięcznej opłaty można już oglądać filmy, słuchać muzyki i korzystać z usług medycznych. Teraz na podobnych zasadach można także płacić za energię elektryczną. Fortum wprowadziło pierwszą ofertę na prąd w abonamencie. Firma proponuje stałą opłatę za energię elektryczną w pakiecie z poradą prawnika i całodobową pomocą fachowców.

Może to być interesujące dla osób wynajmujących mieszkania. Prosty rachunek ze stałym abonamentem ma ułatwić rozliczenia z lokatorami, a pakiet home assistance ograniczy zaangażowanie właścicieli w naprawę usterek i awarii w mieszkaniu. Firma pracuje nad kolejnymi ofertami wykorzystującymi ten model. Fortum jest obecne na polskim rynku sprzedaży detalicznej energii od dwóch lat. Planuje mieć w naszym kraju milion nabywców energii elektrycznej i gazu w segmencie gospodarstw domowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Ekologia / Prąd w abonamencie