Prezes SAP stracił oko

opublikowano: 17-09-2015, 11:39

Prezes SAP Bill McDermott stracił oko w wyniku nieszczęśliwego wypadku, ale nie przeszkodzi mu to w dalszym kierowaniu spółką, pisze The Financial Times.

54-letni McDermott w lipcu miał wypadek podczas pobytu u krewnych w USA. Od tego czasu nie może latać samolotami, pisze FT. McDermott wywrócił się na schodach w nocy niosąc szklankę wody. Upadł tak nieszczęśliwie, że szkło uszkodziło mu lewe oko. Stracił przytomność, ale odzyskał ją na tyle szybko, że zdołał wezwać pomoc. Niestety, w oko wdała się infekcja, która spowodowała konieczność jego usunięcia. 

Bill McDermott
Reuters/FORUM

- Wciąż żyję i to nie jest zwykła konkluzja po takim wypadku. Dlatego, jakkolwiek to brzmi, jestem szczęśliwy... Czuję się silniejszy niż wcześniej – powiedział McDermott w wywiadzie dla  Sueddeutsche Zeitung. - Jestem całkowicie do dyspozycji SAP i oddany pracy – dodał.

Prezes zapewnia, że w październiku znów będzie mógł lecieć do Europy na posiedzenie rady nadzorczej SAP.

Niemiecki SAP to największy na świecie pod względem sprzedaży producent oprogramowania wspierającego zarządzanie biznesem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, ft.com

Polecane