Programy PPP w pigułce

Dorota Kaczyńska
opublikowano: 07-09-2004, 00:00

12 października 2004 r. w warszawskiej Bibliotece Narodowej odbędzie się ogólnopolska konferencja „Partnerstwo publiczno-prywatne drogą do sukcesu”. Jej organizatorem jest Europejski Instytut Gospodarczy.

Wykłady będą poświęcone m.in. genezie, rodzajom i realizacji przedsięwzięć z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) w Polsce i na świecie, podstawom prawnym i organizacyjnym funkcjonowania PPP w naszym kraju, a także roli samorządów lokalnych w rozwoju projektów PPP.

Udział w spotkaniu wezmą m.in. przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, firmy z branży budowlanej, energetycznej, transportowej, telekomunikacyjnej, informatycznej, finansowej, ochrony środowiska, ochrony zdrowia oraz pośrednicy w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości, deweloperzy, doradcy rynku nieruchomości.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Kaczyńska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Programy PPP w pigułce