Proste zarządzanie własnymi pieniędzmi

Puls Biznesu, Materiał partnera: GETIN BANK
opublikowano: 09-05-2018, 22:00

Zakładając konto w banku, chcemy przede wszystkim móc w łatwy i szybki sposób, w każdej chwili, korzystać ze zgromadzonych na nim środków.

Kryterium, które zazwyczaj decyduje o wyborze banku, to jakość obsługi. Wybieramy najczęściej bank, który polecają nam najbliżsi, przyjaciele. Ważne jest, aby nasz bank miał dobry wizerunek i wysoką jakość obsługi klienta oraz by komunikował się z nami w prosty i przejrzysty sposób. Dotyczy to także wysokości opłat. A te, spisane w taryfach opłat i prowizji, często potrafią przyprawić o zawrót głowy. Coś, co teoretycznie wydaje się być dostępne dla nas za złotówkę, po zagłębieniu się w wyjaśnienia spisane drobnym druczkiem, okazuje się kosztować fortunę. Wprawdzie np. operatorzy telefoniczni czy dostawcy rozrywki stopniowo upraszczają warunki korzystania z telefonów, oferując za jedną, z góry określoną opłatę, nielimitowane rozmowy, smsy itp., dowolną ilość filmów i muzyki, w bankach różnie z tym bywa.

Klienci zaś szukają prostych rozwiązań, spełniających ich indywidualne oczekiwania. Na tym tle konto Proste Zasady w Getin Banku pozytywnie się wyróżnia, nawet na tle innych kont osobistych, bo w prosty sposób można uniknąć opłaty za prowadzenie. Wystarczy jedna płatność bezgotówkowa na dowolną kwotę w miesiącu, żeby opłata (8 zł) nie była pobierana. Dostajemy też darmową kartę debetową i nie płacimy prowizji za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce — i to bez konieczności spełniania żadnych warunków. Osoby, które nie skończyły 26 roku życia, mają jeszcze prościej, bo prowadzenie konta też mają bezpłatne, bez konieczności spełniania jakiegokolwiek warunku.

Do Konta Proste Zasady można też dobrać Pakiet Niezawodny, czyli ubezpieczenie medyczne i domowe assistance. Przez pierwsze sześć miesięcy nie zapłacimy za nie ani złotówki, przez kolejne bank będzie co miesiąc pobierał z konta 6 zł. Rezygnacja z Pakietu jest możliwa w każdej chwili.

Takie konto z pewnością ułatwi nam życie i dysponowanie własnymi pieniędzmi. Nie bez znaczenia jest też fakt, że jury konkursu „Złoty Bankier” przyznało Getin Bankowi w kwietniu br. miejsce na podium w kategorii Złoty Bank — Najlepsza jakość obsługi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Puls Biznesu, Materiał partnera: GETIN BANK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Proste zarządzanie własnymi pieniędzmi