Czytasz dzięki

Prototyp? To nie problem

opublikowano: 29-12-2019, 22:00

Wytwarzają podzespoły dla branży automotive. Dwie trzecie produkcji trafia za granicę, głównie do Niemiec i Włoch.

12. miejsce w rankingu ogólnopolskim

Kilka lat temu znana na chojnowskim rynku obróbki metali firma zyskała nowego właściciela. Postanowił w nią zainwestować i unowocześnić produkcję. Obecnie firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, m.in. centrami obróbczymi CNC, tokarkami CNC oraz tokarkami, frezarkami konwencjonalnymi, prasami specjalistycznymi, urządzeniami do wykrawania detali. W Chojnowie produkowane są masowe części dla motoryzacji, m.in. spojlery do samochodów i ramy do motocykli. Przygotowywane są również konstrukcje spawane (regały i stojaki stalowe, pylony reklamowe). Klienci Stahlbau Automotive to firmy z branż: motoryzacyjnej, budowy maszyn, odnawialnych źródeł energii, konstrukcji stalowych i obróbki szkła. To nie wszystko.

— Oprócz działów produkcyjnych posiadamy własne biuro konstrukcyjne, co pozwala nam kompleksowo wykonywać złożone projekty od fazy projektowania, wizualizacji po wykonawstwo w naszym zakładzie produkcyjnym — mówi Dominik Marzec, kierownik zakładu w Stahlbau Automotive.

Nowoczesny park maszynowy, doskonale wyposażona narzędziownia, wykwalifikowana kadra oraz zaimplementowane systemy kontroli jakości (potwierdzone certyfikatami) sprawiają, że klienci są zadowoleni. Dominik Marzec pytany o to, czy firmie nie brakuje pracowników — z czym boryka się o wielu pracodawców — podkreśla, że również na tym polu nie mają problemów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Organizator

Puls Biznesu

Autor rankingu

COFACE

Partner strategiczny

PEKAO

Partner

KRD

Partner

UPC

Partner

Targi Kielce

Partner

INFINITY

Patroni honorowi

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy