Pruszków szuka inwestorów

Marlena Kaczmarek
04-07-2001, 00:00

Pruszków szuka inwestorów

Pruszków, który w rankingu Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową został ostatnio uznany za jeden z najatrakcyjniejszych inwestycyjnie powiatów mazowieckich, poszukuje obecnie realizatorów dla sześciu przedsięwzięć inwestycyjnych.

W planach gminy znajduje się budowa obiektu handlowo-usługowego wraz z parkingiem dla 180 aut (powierzchnia 2,6 tys. mkw.) w centrum miasta oraz budowa zespołu basenów sportowo- -rekreacyjno-rehabilitacyjnych (z możliwością dobudowy hotelu) na działce o powierzchni 4,75 ha.

Pruszków zaplanował też budowę dwóch hoteli turystycznych przy drogach wjazdowych do miasta, na które przeznaczony został teren o łącznej powierzchni około 1 ha.

Kontrahenci poszukiwani są również w celu realizacj planów inwestycyjnych w Górze Żbikowskiej (12,5 ha), w której mają powstać obiekty rekreacyjno-sportowe. Ostatnim przedsięwzięciem, dla którego Pruszków posiada projekt koncepcyjny, jest plan budowy sortowni śmieci i recyclingu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marlena Kaczmarek

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Pruszków szuka inwestorów